Den dětí na ZŠ Vyhlídka

image_pdfimage_print
Den dětí na ZŠ Vyhlídka

 

Letošní oslava Dne dětí na ZŠ Vyhlídka proběhla ve čtvrtek 31. května 2018 jako zábavné odpoledne pro děti. V prostorách školní zahrady a hřišť byl pro děti připravený pestrý program s nabídkou 12 stanovišť, kde si každý z dětských účastníků mohl vyzkoušet nějakou speciální činnost či netradiční sportovní disciplínu.

Stanoviště připravovali učitelé I. a II. stupně a vypomáhalo několik žáků z IX. třídy.Venku všichni vyhledávali stinné místo, protože po celé odpoledne bylo krásné počasí. Program byl doprovázen reprodukovanou hudbou, která dodala akci tu správnou atmosféru.

Celé odpoledne se sportovalo, skákalo, žonglovalo, kreslilo, atd. a po těchto pro děti náročných činnostech je čekala u grilovacího roštu chutná svačinka.

Dětem se ani končit moc nechtělo, několikrát se vracely zpátky na stanoviště, kde je to bavilo nebo kde se mohly třeba v nějaké disciplíně zdokonalit.

Kéž by takové pěkné dny pro děti byly i v příštích letech. Odměnou pro organizátory krásného dne byly usměvavé a šťastné děti.

 

Mgr. Marie Kratochvílová

Fotografie z akce najdete ve Fotoalbumu...

Komentáře jsou vypnuty.