Školní výlet IX.B

image_pdfimage_print
Školní výlet IX.B

Dne 13.6.2018 jsme se o tři čtvrtě na sedm sešli na vlakovém nádraží ve Valašském Meziříčí s cílem zažít den plný nových zážitků a zábavy na našem školním výletě. Po příjezdu do Olomouce jsme se vydali pěšky směrem do centra města. Cestou jsme míjeli historické i moderní budovy, jako například budovu Pedagogické fakulty UP, novou prosklenou budovu Přírodovědecké fakulty UP nebo vloni otevřené Rozárium s brouzdalištěm a spoustou oku lahodící zeleně. Po příchodu do centra jsme si prohlédli orloj a další budovy na náměstí a poté jsme si dali krátký rozchod, abychom se mohli občerstvit před příchodem do Laser Areny. Tam nás čekaly dvě hodiny plné laserových bitek a soubojů. Unavení, ale nadšení z nových zážitků jsme se hladoví vydali na oběd do nedaleké Šantovky, kde mnozí z nás zakoupili i nějaký ten suvenýr domů. Pak už nás čekala cesta tramvají na vlakové nádraží a následně vlakem domů. I když jsme domů dorazili unavení a o něco později, než jsme čekali, výlet se nám velmi líbil. K naší náladě přispělo i počasí, sluníčko sice moc nesvítilo, ale bylo příjemně teplo. Náš výlet hodnotíme jako velmi povedený a myslíme si, že to byl parádní způsob, jak strávit náš poslední školní výlet na základní škole.

 

Andrea Trochtová (třídní učitelka)

 

Komentáře jsou vypnuty.