Letní pobyt žáků v Černé Hoře

Letní pobyt žáků v Černé Hoře

V srpnu od 11.8. do 20.8. se žáci naší školy zúčastnili relaxačně pobytového zájezdu do letoviska Ulcinj v Černé Hoře. Zájezd se uskutečnil díky partnerství našeho města se srbským městem Čačak, které má v Ulcinji základnu pro rekreaci svých žáků a studentů.

Cestou do Černé Hory žáci přespali v partnerském městě, který bohužel pro pozdní příjezd si už nestihli prohlédnout. Druhý den je totiž čekala cesta na pobřeží Jadranského moře. U moře žáci strávili krásných sedm dní. Koupali se, stavěli stavby z písku, soutěžili se srbskými žáky, navštívili historická města Kotor a Ulcinj, navázali nová přátelství se srbskými dětmi a měli možnost využít svých jazykových vědomostí a dovedností z anglického jazyka.

Doufáme, že spolupráce bude pokračovat. Zájezd se všem velmi líbil a již se všichni těší, až se se svými novými kamarády setkají v zimě u nás na lyžařském pobytu v Beskydech.

 

Mgr. Michal Stonavský

Komentáře jsou vypnuty.