Hasík na Vyhlídce

Hasík na Vyhlídce

Každým rokem naši školu navštěvují hasiči Radek Stolář a Jaroslav Janošec  s programem Hasík pro druhé ročníky. Žáci se seznámili s prací hasičů, ale také s funkcí bezplatných telefonních linek tísňového volání. Děti si vyzkoušely správný postup nahlašování požáru. Dále byly dotazovány na téma her v blízkosti silnice a hry s ohněm, který je dobrým sluhou, ale špatným pánem.  Společně se zamysleli nad nebezpečím číhajícím u nás doma, jak se zachovat v případě požáru a na co nezapomenout při odchodu z domu. Děti se už teď těší na předvánoční návštěvu hasičské stanice, kde jim bude ještě více přiblížena práce hasičů. Čeká na ně prohlídka areálu, ukázka hasičských oděvů, vybavení hasičských aut a další zajímavosti. Tímto bych velice ráda poděkovala Radku Stolářovi a Jaroslavu Janošcovi za krásně a velmi poučně připravený program.

Mgr. Alena Ešlerová

Komentáře jsou vypnuty.