Lampionový průvod – „Rozloučení s podzimem“

Lampionový průvod – „Rozloučení s podzimem“

Ve čtvrtek 15.11.2018 v podvečer se na naší škole konal již 6. ročník akce s názvem „Rozloučení s podzimem“.  Rodiče žáků prvních a druhých tříd se sešli v prostoru školní jídelny. Po uvítání děti rozsvítily své krásně barevné lampiony a společně jsme se vydali na tajuplnou procházku našim městem. Čekala nás dvě příjemná zastavení s úkoly, které si pro děti připravily starší spolužačky Stela Soušková, Kateřina Malá a Kristýna Hynková. Rodiče zůstali v teple školy, kde zatím svým dětem připravili pohoštění z domácích zdrojů. Po příchodu děti splnily úkol ve formě pracovního listu k podzimu. Za jeho splnění každému náležela pěkná věcná odměna. Děkujeme rodičům a dětem za příjemně strávený podvečer.

 

Mgr. Alena Ešlerová

Komentáře jsou vypnuty.