Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Okresní kolo Olympiády z anglického jazyka

Dne 19. února 2019 na naší škole proběhlo okresní kolo Olympiády z anglického jazyka, kterého se zúčastnilo celkem  58 žáků druhého stupně z celého vsetínského okresu - z toho 27 žáků soutěžilo v kategorii I.A určené žákům 6. a 7. ročníku a 31 žáků v kategorii II.A určené žákům 8. a 9. ročníku. Všichni soutěžící si mohli prověřit své schopnosti komunikovat a reagovat bezprostředně na různá témata v angličtině, odpovídat na mnohdy nečekané otázky či popisovat obrázek. Součástí soutěže byl také poslech a porozumění neznámému textu.

Naši školu reprezentovali vítězové školního kola v obou kategoriích, Alžběta Baslová z VI.A, která ve své kategorii obsadila pěkné 20.místo, a Daniel Jukl z VIII.B, který se ve své kategorii probojoval také na 20.místo. Oběma jim děkujeme za reprezentaci naší školy a ochotu stále se zdokonalovat v angličtině a v jejich dalším anglickém snažení jim přejeme hodně úspěchů.

 

Mgr. Michaela Zimková

 

Komentáře jsou vypnuty.