Karneval na ZŠ Vyhlídka

Karneval na ZŠ Vyhlídka

Dne 21. února  se na ZŠ Vyhlídka konal tradiční karneval pro žáky 1. stupně. I letos se děti dostavily v hojném počtu a v krásných maskách, některé v doprovodu rodičů nebo mladších sourozenců. Program karnevalu byl tradičně bohatý. Představení masek, soutěže, které střídala diskotéka a cvičení aerobiku pod vedením paní učitelky Kundrátové.  Současně s programem probíhala výtvarná soutěž na téma karnevalová maska. Nejlepší výtvory byly na závěr karnevalu oceněny diplomem a drobnými dárky. Během akce se děti mohly občerstvit čajem a nakrájeným ovocem, nakonec si pochutnaly na výborném moučníku, který pro ně připravily naše paní kuchařky.

Poděkování patří všem, kdo se na přípravě karnevalu podíleli a také Nadačnímu fondu při ZŠ Vyhlídka, který přispěl finanční částkou na zakoupení odměn a občerstvení.

Mgr. Iva Stromšíková, Mgr. Radka Mynaříková

Komentáře jsou vypnuty.