Pěvecká soutěž

Dne 29. 5. se uskutečnila pěvecká soutěž, které se zúčastnilo 42 žáků z prvního stupně naší školy. Děti byly rozděleny do pěti kategorií podle ročníků. Porota měla rozhodování velmi těžké, protože všechny děti zpívaly s radostí a odvahou.

Dětem, které se umístili na 1., 2. nebo 3. místě předali třídní učitelé diplomy a malou odměnu .

V kategorii 1. tříd se na třetím místě umístili Janovská Karin a Danišová Valentýna. Druhé místo obsadila Barošová Terezy a jako nejlepší zpěváky vybrala porota Zdráhalovou Dominiku a Adama Dominika.

Mezi dětmi z druhého ročníku zpívali nejlépe tyto děti :

1. místo – Veselý Matyáš
  2. místo – Jurajda Tobiáš a Adámková Kateřina
  3. místo – Janků Vojta a Janírek Honza

V kategorii 3. tříd se na třetím místě umístili Kundrát Martin a Gavendová Klára. Druhé místo obsadila Škrabolová Berenika a jako nejlepší zpěvačku vybrala porota Michnovou Pavlu.

Nejlepší zpěváci ze čtvrtých tříd byli :

1. místo – Švarcová Zuzana a Gavendová Karolína
  2. místo – nebylo uděleno
  3. místo – Janovská Elen, Bílková Veronika a Januš David

V kategorii 5. tříd bylo také mnoho skvělých zpěváků, proto porota ocenila více žáků.

1. místo – Skalníková Kateřina a Rárová Natálie
  2. místo – Šimon Stolář a Vladimír Kuchař
  3. místo – Danišová Renáta a Adamová Nikola

Všem dětem děkujeme za účast a za vytvoření pohodové atmosféry.

Mgr. Jana Popovičová, Mgr. Radka Mynaříková, Mgr. Helena Vojkůvková