Děti ze Základní školy Vyhlídka vyrazily za kulturou

Děti ze Základní školy Vyhlídka vyrazily za kulturou

Žáci prvních, druhých a třetích tříd ZŠ Vyhlídka a jejich učitelé se 20.11. vydali do Nového Jičína. Cílem bylo zdejší Beskydské divadlo. Na programu byla veselá pohádka O princezně, která ráčkovala. Na místo jsme se dostali pohodlně objednanými autobusy. Samotné představení bylo velmi zdařilé, proložené písničkami, které děti znaly z televizní pohádky, takže si mohly s herci i zazpívat. Zároveň zažily i atmosféru klasického divadla, ke které patří i slavnostní oblečení a pěkné chování. Pro některé děti to byla první návštěva „ velkého divadla“. Však taky odměnily herce velkým potleskem.

Děkujeme Nadačnímu fondu při ZŠ Vyhlídka, který uhradil autobusovou dopravu a částečnou cenu vstupenky.

Za kolektiv učitelů Mgr. Iva Stromšíková

Komentáře jsou vypnuty.