Vyhlídka je v basketbalu druhá nejlepší ve Zlínském kraji

Vyhlídka je v basketbalu druhá nejlepší ve Zlínském kraji

Výborného výsledku dosáhli ve Sportovní lize základních škol naši starší žáci v basketbalu. V okrskovém a okresním kole, která se konala na ZŠ Šafaříkova, suverénně všechny zápasy vyhráli a postoupili do krajského finále. To se konalo v úterý 27. března ve Sportovní hale Slavia v Kroměříži. Krajského finále se v kategorii starší hoši zúčastnili vítězové z okresních kol ze Zlína, Kroměříže a družstvo chlapců z naší školy. I když naše družstvo v krajském finále bylo oslabeno o některé hráče, přesto dokázalo zabojovat a v konečném pořadí obsadilo vynikající 2. místo za domácím družstvem ze ZŠ Oskol Kroměříž. Na 3. místě skončila ZŠ Zlín.

Naši školu v okrskovém, okresním a krajském kole reprezentovali tito žáci:  Samuel Indruch a Benjamin Křištof z 8.B, Samuel Matocha a Břetislav Hruška z 8.A, Alexandr Paťava z 9.A, Dominik Vitamvás, David Klanica, Daniel Sovák, Ondřej Ptáček a Michael Zbruž z 9.B.

Všem výše uvedeným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.