Vyhlídka na republikovém finále OVOV

Naši žáci si v červnu v krajském kole vybojovali postup na republikové finále Odznaku všestrannosti Sazka olympijského víceboje. Dvoudenní závody ve sportovní všestrannosti se konaly 6. a 7. září 2018 v Brně na atletickém stadionu pod Palackého vrchem. Do finále se zapojilo více než 600 žáků ze 187 škol po celé republice.

Děti měly možnost se setkat s aktivními sportovci či olympijskými legendami, například s olympijským vítězem Martinem Doktorem, basketbalistkou Ilonou Burgrovou, výškařkou Michaelou Hrubou, dálkařem Radkem Juškou a samozřejmě s patronkou tohoto projektu, trojskokankou Šárkou Kašpárkovou.

Družstvo složené ze 4 chlapců a 4 děvčat obsadilo 28. místo. Mezi jednotlivci byli nejúspěšnější Matěj Michna na 27. místě a Barbora Březovjáková na 28. místě,která jako jediná z našeho družstva získala diamantový odznak.

Za úspěšnou reprezentaci školy děkujeme: Barboře Březovjákové ze 7.B, Alexandře Matějíčkové, Natálii Skýpalové, Matějovi Michnovi, Tomáši  Tobolovi z 8.A, Kláře Klemšové, Dominiku Kopřivovi z 8.B a Benu Křištofovi z 9.B.