Sportuj ve škole

image_pdfimage_print
Sportuj ve škole

I v letošním školním roce bude na naší škole pokračovat projekt „Sportuj ve škole“, který zajišťuje Asociace školních sportovních klubů ČR.

Každé úterý od 14.00 hodin se děti 1. až 5. ročníku v rámci pobytu ve školní družině budou moci učit základům oblíbených sportů, jakými jsou basketbal, volejbal, fotbal či atletika, pomocí nejrůznějších her, opičích drah a dalších zábavných sportovních aktivit.

Díky hrám a zábavným sportovním cvičením rozvíjí školáci a školačky své všestranné pohybové dovednosti. Nezáleží na talentu ani výkonnosti – nejdůležitější je chtít se bavit pohybem se spolužáky a kamarády. Zapojit se tak může úplně každé dítě!

Děti povedou učitelé tělesné výchovy Mgr. Martina Krutílková a Mgr. Michal Stonavský.

Komentáře jsou vypnuty.