Žákovská knihovna při ZŠ Vyhlídka

image_pdfimage_print
Žákovská knihovna při ZŠ Vyhlídka

„Chcete zmoudřet? Můj ty světe – otevřete knížku – čtěte!“ (Jiří Žáček)

Všichni knihomolové a knihomolky mohou na naší škole navštívit žákovskou knihovnu. Zde najdou spoustu zajímavých knih staršího data i žhavých novinek pro menší i větší čtenáře, pro kluky i pro holky, můžou si přečíst zajímavé časopisy, zapojit se do řady soutěží a kvízů nebo se pochlubit vlastním literárním dílkem. A pokud se žákům nechce zrovna číst, můžou si jen tak poklábosit se svými kamarády, zahrát si stolní hry, a strávit tak příjemně pár minut mezi vyučovacími hodinami v příjemném prostředí školní knihovny. Otevřeno je vždy v pondělí a ve čtvrtek o velké přestávce. Všichni milovníci knih jsou srdečně zváni a ve své čtenářské vášni podporováni. Vždyť jak řekl anglický spisovatel Oscar Wilde: „Ten, kdo čte, žije s každou další knihou život navíc. Kdo nečte, má jen ten svůj.“

Mgr. Andrea Trochtová, milovnice knih

Komentáře jsou vypnuty.