LAMPIONOVÝ PRŮVOD – „Rozloučení s podzimem“

image_pdfimage_print
LAMPIONOVÝ PRŮVOD – „Rozloučení s podzimem“

Ve čtvrtek 14.11.2019 se na naší škole konal již 7. ročník akce s názvem „Rozloučení s podzimem“.  Rodiče a žáci prvních a druhých tříd se v podvečer sešli v prostorech školní jídelny. Po uvítání děti rozsvítily své krásně barevné lampiony a společně jsme se vydali na „vílí stezku“.   Rodiče zůstali v teple školy, kde zatím svým dětem připravili pohoštění z domácích zdrojů a popovídali si. Cestou nám žáci druhého stupně připravili tři stanoviště, na kterých děti plnily úkoly. Po příchodu zpět do jídelny děti přiřazovaly obrázky týkající se podzimu. Za krásné rozloučení s podzimem náležela každému věcná odměna. Děkujeme přítomným rodičům a zhruba třiceti dětem za příjemně strávené chvíle.

Mgr. Alena Ešlerová

 

Komentáře jsou vypnuty.