Předvánoční návštěva svíčkárny UNIPAR

image_pdfimage_print
Předvánoční návštěva svíčkárny UNIPAR

Přípravy na vánoční svátky jsou v plném proudu, a tak proč si kouzelnou atmosféru nezpříjemnit zajímavou exkurzí! Právě proto se třídy III.B, IV.A a IV.C  vydaly do Rožnovské svíčkárny UNIPAR. Zde se žáci dozvěděli, jak a z čeho se svíčky vyrábí, kolik zaměstnanců tato firma má, kam až do světa se svíčky české značky vyvážejí  a spoustu dalších zajímavostí. Při prohlídce si všichni vyrobili svou plovoucí svíčku, také měli možnost koupit si  dárek na památku, nebo třeba i vánoční dárek pro své blízké . A že bylo z čeho vybírat! Po prohlídce jsme také nezapomněli navštívit náměstí v Rožnově pod Radhoštěm. Vše jsme zakončili procházkou parkem a ochutnávkou tradičních frgálů.

Mgr. Vozihnojová, Mgr. Pelcová, Mgr. Jirglová

dav

dav

dav

dav

dav

Komentáře jsou vypnuty.