Návštěvy v knihovně

image_pdfimage_print
Návštěvy v knihovně

I v letošním školním roce se žáci 1. i 2. stupně ZŠ Vyhlídka účastní besed a přednášek v městské knihovně, tentokrát však v jejích nově zrekonstruovaných prostorách. Besedy přispívají nejen k rozvoji čtenářské gramotnosti, ale rovněž přibližují díla starších i současných autorů, a snaží se tak získat mladé čtenáře ke stálým návštěvám knihovny a zároveň co nejsmysluplněji zaplnit volný čas žáků. V nových prostorách knihovny slouží k besedám malý sál s možností promítání filmových i audio ukázek včetně připravených pracovních listů, kdy se žáci přímo podílejí na dané besedě, a nejsou tak jen pouhými posluchači. Nabídka témat k besedám je široká a žáci vždy odcházejí obohaceni o nové poznatky v oblasti literatury.

 

Mgr. Lenka Adámková

Komentáře jsou vypnuty.