Ocenění SCIO pro naše žáky 6. ročníku

image_pdfimage_print
Ocenění SCIO pro naše žáky 6. ročníku

V listopadu 2019 se žáci 6. ročníku zúčastnili testování SCIO. Tímto testováním prošli žáci 6. ročníků základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií ČR. Cílem bylo zjistit úroveň vědomostí, znalostí a dovedností žáků v oblastech OBECNÝCH STUDIJNÍCH PŘEDPOKLADŮ, MATEMATIKY, ČESKÉHO JAZYKA. Zjistit, čím se ve srovnání s ostatními školami může naše škola chlubit, či naopak, na čem se musí ještě zapracovat.

V rámci Zlínského kraje naši žáci dosáhli vynikajících výsledků. Jonáš Halašta, Vit Zetek a Renáta Danišová obsadili ve vědomostech, znalostech a dovednostech českého jazyka, matematiky a obecně studijních předpokladů 1. – 3. místo. V těchto dnech jim bylo předáno Ocenění SCIO.

Blahopřejeme k tomuto ocenění a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu.

 

Mgr. Jarmila Malíková

Komentáře jsou vypnuty.