Karneval na ZŠ Vyhlídka

image_pdfimage_print
Karneval na ZŠ Vyhlídka

Dne 27. února  se na ZŠ Vyhlídka konal tradiční karneval pro žáky 1. stupně.

I letos se děti dostavily v hojném počtu a v krásných maskách, některé v doprovodu rodičů nebo mladších sourozenců. Program karnevalu byl tradičně bohatý. Představení masek, soutěže, které střídala diskotéka a cvičení aerobiku pod vedením paní učitelky Hermanové.  Současně s programem probíhala výtvarná soutěž na téma karnevalová maska. Nejlepší výtvory byly na závěr karnevalu oceněny diplomem a drobnými dárky. Během akce se děti mohly občerstvit čajem a nakrájeným ovocem, nakonec si pochutnaly na výborném moučníku, který pro ně připravily naše paní kuchařky.

Poděkování patří všem, kdo se na přípravě karnevalu podíleli a také Nadačnímu fondu při ZŠ Vyhlídka, který přispěl finanční částkou na zakoupení odměn a občerstvení.

 

Mgr. Iva Stromšíková a kolektiv učitelek I. stupně

Fotografie z karnevalu najdete ve Fotogalerii.

Komentáře jsou vypnuty.