Organizace a časový harmonogram závěru školního roku 2019/20

Organizace a časový harmonogram závěru školního roku 2019/20

Uzavření hodnocení chování a prospěchu za druhé pololetí je do 23.6.2020 a v tento den končí distanční výuka  – předávání informací přes webové stránky.

Ve středu 24.6.2020 – Třídní schůzky pro budoucí 1. ročník v 16.00 hodin

• informace o škole a systému výuky v prvních třídách
  • školní družina
  • potřeby a pomůcky pro první třídu
  • dotazy rodičů

Ukončení školního roku  – úterý 30.6.2020

Žáci neodevzdávají učebnice, po obdržení vysvědčení odchází domů.

1.stupeň – 8:00  hodin předávání vysvědčení

2.stupeň  – 9:00  hodin předávání vysvědčení

9.ročník  – 10:00 hodin předávání vysvědčení

Předávání vysvědčení je pro všechny žáky školy (i pro žáky, kteří momentálně nenavštěvují školu).

Všichni žáci se setkají na nádvoří školy.

Upozornění:  Žák, který jde v tento den do školy poprvé, musí ráno odevzdat čestné prohlášení (ke stažení ZDE nebo je možno vyzvednout v kanceláři školy). V uzavřených prostorech nadále platí povinnost nosit roušku.

Ukončení projektu Ovoce, zelenina a mléko do škol

V úterý 30.6.2020 bude také pro školní rok 2019/2020 ukončen tento projekt. Všichni žáci dostanou tašku s těmito produkty.

Žáci, kteří si v tento den vysvědčení nemohou vyzvednout, mají možnost vyzvednutí během prázdnin každé pondělí v době 8:00 – 10:00 hodin (úřední hodiny).

Děkuji za pochopení.

22.6.2020