Střípky ze školní družiny – 1. ročník

Tento školní rok je pro všechny velmi odlišný, ale i přesto jsou děti z 1. ročníku ve školní družině rády za to, že se mohou každý den společně setkávat a trávit spolu chvíle radosti, přátelství i drobných rozepří. Ve třídě děláme různé aktivity, při kterých si rozvíjíme nejen slovní zásobu, ale i logiku, postřeh a fantazii. Děti jsou velmi tvořivé, a proto vyrábíme nejrůznější výrobky, které jsou vždy tématicky zaměřené. Jakmile jsou děti plné energie, zachumláme se do teplého oblečení a vyrážíme na školní zahradu, stavět sněhuláky, obří koule nebo se jen trochu protáhnout a zaběhat. Nikdy však nezapomeneme nasypat ptáčkům do krmítka, které děti samy vyrobily z plastové láhve.

Rozzářené oči a červená líčka vždy prozradí, že jsme si venkovní radovánky náramně užili.

Toto jsou pouze malinké  střípky z našich činností ve školní družině.

Kachtíková Romana, vychovatelka ŠD