Bikeři ze ZŠ Vyhlídka na 11. místě ve VKV ze 111. škol

V roce 2020 se 5 žáků naší školy aktivně zúčastnilo celoroční cyklistické akce Vrchařská koruna Valašska (VKV). VRCHAŘSKÁ KORUNA JUNIOR (VKV) JUNIOR – S AUSTINEM NA VRCHOL! je cyklistická akce pro všechny žáky mateřských, základních a středních škol a členy sportovních klubů (do 18 let). Cílem je zdolat na kole (sám, s kamarády, s rodiči, se školou) ve stanoveném termínu co nejvíce z předepsaných 50 vrcholů.

Děkujeme tímto za prezentaci naší školy ve volném času všem zúčastněným žákům:

Krejčíř David (13. v pořadí s 50 vrcholy),

Hárych Samuel (29. v pořadí s 50 vrcholy),  

Štábl Jakub (57. v pořadí se 40 vrcholy),

Hárychová Nikol (66. v pořadí s 34 vrcholy),

Dolečková Tereza (110. v pořadí s 19. vrcholy).

Dohromady tak získali obdivuhodných 193 bodů (zdolaných vrcholů), čímž se umístili na 11. místě a to v konkurenci 111 škol. Žáci od organizátorů akce obdrželi hodnotné ceny v podobě medailí, certifikátů a dárkových balíčků.

Budeme rádi, pokud se naši žáci zapojí i do dalšího ročníku VKV. Více informací naleznete na www.vkv-bike.cz