Fotbalový turnaj Mc Donaldś Cup 2022 – okrskové a okresní kolo

Po téměř dvou letech odmlky se vrátila největší školní sportovní soutěž McDonald’s Cup určená pro žáky 1. – 5. tříd.

Další ročník oblíbeného fotbalového turnaje pro první stupeň základních škol je konečně zase tady.

V úterý 19. 4. 2022 se konalo okrskové kolo McDonald’s Cup – kategorie A pro žáky 1. – 3. tříd. Naši žáci všechny zápasy hráli nadšeně a v plném nasazení. Obsadili krásné 3. místo.

Naši školu reprezentovali:

Antonín Zimek, Matyáš Capil (oba 3. B), Adam Král, Petr Vašulín, Samuel Adam (3. A), Mirek Zajíček, Aleš Nauš (2. B), Lukáš Jurajda, Filip Staněk, Nikolas Blas Jirka (2. A), Eduard Malík, Šimon Kuráň (1.A).

V pátek  22. 4. 2022 se žáci 4. a 5. ročníku naší školy zúčastnili okrskového kola v tomto turnaji, který se konal na fotbalovém hřišti TJ Valašské Meziříčí. Kluci měli jedinečnou možnost poměřit své síly ve fotbale s žáky ze zdejších základních škol.

Družstvo šlo do všech zápasů, i přes špatné počasí, s ohromným nadšením a odhodláním. Žáci naší školy hráli v týmovém duchu a předvedli tak vynikající výkon. V závěrečném zápase porazili naši hráči tým ZŠ Křižná, a tímto si vybojovali první místo a zároveň postup do okresního kola. Chlapci si s hrdostí převzali zlaté medaile a drobné dárky.

Okresní kolo proběhlo dne 28. 4. 2022 ve Valašském Meziříčí. V konkurenci nejlepších týmů okresu obsadili 6. místo.

David Hruška, Michal Neťuka (4.A), Lubomír Baláž, Karel Jiříček, Dominik Stonavský, Dominik Adam (4.B), Libor Janík, Tobiáš Jurajda, Antonín Sikora, Lukáš Tobola (5.A), Matyáš Veselý, Matyáš Třetina (5.B).

Děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a všichni si zaslouží velké poděkování a pochvalu.