Výlet do Džungle

Tímto poutavým názvem nás k návštěvě nalákalo dětské zábavné centrum ve Vsetíně. Po vyučování ve čtvrtek 19.5 jsme s dětmi z 2. a 3. oddělení školní družiny vyrazili prozkoumávat, jak to v takové džungli vypadá. Po obědě na nás čekal objednaný autobus, výlet tedy mohl začít. Cesta byla krátká a příjemná.

Po příjezdu na místo a milém přivítání si děti své batůžky odložily do skříněk a plné očekávání vyrazili naproti dobrodružství. Herna, která má džungli připomínat byla věrohodná. Děti nevěděly, kterou atrakci vyzkoušet jako první. Každý si našel svou oblíbenou. Labyrint, který zabírá většinu prostoru, je propojen různorodými fyzicky více i méně náročnými překážkami. Jednotlivé výstupy z labyrintu jsou tvořeny skluzavkou, stromem, který umožňuje díky svému rozložení „propadnout“ na trampolínu umístěnou v přízemí herny, nebo také vstupem do druhého patra. Mimo jiné je labyrint obohacen o trampolíny, balonky různých velikostí, jednotlivých překážek a jiných drobných herních prvků. Děti byly rodiči vybaveni drobným finančním obnosem. Svou znalost z matematiky tedy mohly využít při nákupu dobrot, které nabízí místní občerstvení. Děti nerady herní prostor opouštěly, ale čas byl neúprosný.

Celý výlet se nesl ve veselém a hravém duchu. Děti byly velice šikovné a hodné.

Ing.Veronika Vašíčková a Romana Kachtíková – vychovatelky školní družiny