Lyžařský výcvik 3. – 5. ročníků

Ve dnech 14.2.-18.2.2022 vyrazili žáci 3.-5. ročníků na lyžařský kurz. Výcvik probíhal ve ski-areálu U Bambuchů ve Velkých Karlovicích. Děti byly rozděleny do družstev podle lyžařských dovedností. Pod vedením zkušených instruktorů zdokonalily své lyžařské umění. Někteří se naučili zdolávat kopec i na snowboardu. Počasí nám celý týden přálo, až na jeden den, kdy jsme místo sportovních aktivit zvolili výlet do Velkého světa techniky v Ostravě. Žáci si mohli vyzkoušet interaktivní expozici o tajemství lidského těla, přírody, technických vynálezů a historii technického pokroku od průmyslové revoluce po současnost. Na závěr tohoto výcviku si všichni lyžaři mohli porovnat své lyžařské pokroky s ostatními formou závodu. S odměnou a úsměvem na rtech jsme úspěšně tento sportovní týden zakončili.

Mgr. Jana Vaďurová, Mgr. Radka Mynaříková