Lyžařský kurz ZŠ Vyhlídka 7. a 8. tříd

Po roční pauze, ovlivněné covidovými opatřeními, jsme opět konečně mohli vyjet v době od 14.2. – 18.2.2022 na hory a uskutečnit lyžařský kurz nejen pro žáky 7. ročníku, ale i pro žáky 8. ročníku.

Letos si mohli žáci vybrat, zda se chtějí naučit nebo zdokonalit ve sjezdovém lyžování, ve snowboardingu nebo v klasickém lyžování. Lyžaři a snowboardisté brázdili svahy ve Skiareálu Kyčerka Velké Karlovice a běžkaři běhali v bílých stopách ve Velkých Karlovicích.

I přes proměnlivé počasí byli všichni spokojeni se svými výkony. Doufáme, že stejně jako instruktoři i žáci objevili krásu nejen lyží a snowboardu, ale i zdraví prospěšný pobyt na horském vzduchu. Budeme rádi, když se budeme i nadále potkávat na svazích nebo v lyžařské stopě.

Mgr. Martina Krutílková