Úspěchy našich žáků v soutěži Požární ochrana očima dětí

Každoročně se naši žáci 1. a 2. stupně zapojují do literární a výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí, kterou pořádá Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a nejinak tomu bylo i letos.

V literární části kategorie L1 se nejvíce dařilo Lubomíru Balážovi (2.místo) a Natálii Orságové (3.místo), která dosáhla zároveň i krásného umístění v krajském kole soutěže.

Ve výtvarné části se podařilo uspět v kategorii ZŠ2 Tobiáši Jurajdovi (1.místo), který se rovněž umístil i v okresním kole, v kategorii ZŠ3 Adamovi Cimalovi (2.místo) a Karolíně Klímové (3.místo). V kategorii ZŠ4 byla nejúspěšnější Veronika Kadlíková (2.místo), která rovněž zabodovala i v okresním kole.

Předání ocenění proběhlo v pondělí 20. 6. 2022 v sále hasičského záchranného sboru ve Valašském Meziříčí.

Všichni žáci si zaslouží velkou pochvalu, děkujeme za jejich tvůrčí práci a za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Adámková