Okresní kolo v přespolním běhu

Ve středu 4. října 2023 se uskutečnil na stadionu ve Valašském Meziříčí okresní přebor školních družstev v přespolním běhu. Závodilo se v terénu na 1500 metrovém okruhu. Velmi dobře si vedli závodníci a závodnice ze ZŠ Vyhlídka z Valašského Meziříčí. Šestičlenné družstvo mladších žákyň ve složení Varvara Konstantinová, Eliška Dobešová, Lucie Krčmářová, Ela Vrátilová, Sofie Sochová a Elen Novosadová zvítězilo na trati 1500 metrů. Druhé vítězství připojili na dvoukilometrové trati Lubomír Baláž, Dominik Adam, Tomáš Kašík, Michael Neťuka, Samuel Žitník a David Hruška v kategorii žáků z 6. a 7. tříd. Úspěch dovršili na tříkilometrové trati žáci z 8. a 9. tříd třetím místem. Školu reprezentovali tito žáci: Adam Kundrát, Ondřej Vávra, Dominik Němec, Martin Kundrát a Vladimír Janík. Poděkování za vzornou reprezentaci si zaslouží také děvčata z 8. tříd, která v těžké konkurenci obsadila 8. místo.

Mladší děvčata a mladší hoši budou reprezentovat náš okres 11. října v krajském kole v Bystřici pod Hostýnem. Držíme jim palce.