Žáci 8. B se vydali na školní výlet do Olomouce, kde je čekal den plný zábavy, pohybu i poznávání.
První zastávkou byla Laser Aréna, ve které si žáci vyzkoušeli týmovou strategii, postřeh a spolupráci. Během napínavých her si užili spoustu zábavy a prověřili své schopnosti v přátelském soupeření.
Po sportovní části programu následovala procházka historickým centrem Olomouce. Žáci měli možnost obdivovat významné památky, poznat atmosféru jednoho z nejkrásnějších měst České republiky.
Výlet se vydařil, všichni si odvezli mnoho společných zážitků a příjemně strávený den mimo školní lavice.
Mgr. Radka Nedvěd Marjaková



