Žáci 7. ročníku si užili školní výlet do Olomouce. Nejprve navštívili Laser arénu, kde si vyzkoušeli týmovou spolupráci a postřeh. Poté plnili zábavné úkoly na Horním a Dolním náměstí a poznávali zajímavosti historického centra města. Výlet zakončili adrenalinovou jízdou na motokárách. Někteří byli zpočátku nesmělí a váhali, zda usednou za volant, ale nakonec se odvážili všichni a jízdu si naplno užili. Domů se vraceli plní zážitků, dobré nálady a nových zkušeností.



