NAŠE ZAMĚŘENÍ

CO NABÍZÍME

• Plně kvalifikovanou výuku podle školního vzdělávacího programu „Vyhlídka do života“
  • Povinnou výuku anglického jazyka už od 1. ročníku, výuku německého jazyka a ruského jazyka na II. stupni.
  • Ranní a odpolední péči o žáky v odděleních školní družiny, činnost probíhá v kvalitně vybavených třídách podle vlastního vzdělávacího programu.
  • Speciální výuku pro integrované žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Výuku pro nadané děti ve spolupráci se Světem vzdělání – výuka logiky, robotiky, nadstandartní výuka anglického jazyka včetně rodilého mluvčího.
  • Organizaci lyžařských kurzů v rámci TV (7. roč.) – sjezdové lyžování, snowboard, běžecké lyžování.
  •  Výběrový kurz lyžování pro I. stupeň a 6. a 8. ročníky. Pořádání školy v přírodě,  základní výuka plavání.
  • Školní adaptační tábor pro 1. ročník.
  • Seznamovací pobyty pro 6. ročník, Orientační dny pro 8. ročník (orientace na volbu povolání a prevenci sociálně patologických jevů).
  • Hudební výchovu s hudebními nástroji.
  • Badatelskou výuku v přírodopise.
  • Robotiku v rámci Informatiky.
  • Práce s 3D tiskárnou.
  • Mimoškolní aktivity s rozvojem nadání žáků.
  • Spolupráce se zahraničními školami – Slovensko, Srbsko.
  • Zahraniční exkurze, vzdělávací exkurze.