ŠKOLNÍ KOLO RECITAČNÍ SOUTĚŽE

Ve středu 2.2.2022 proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně. Za hojné účasti 29 žáků nakonec paní učitelky rozhodly, že všechny děti si svým krásným přednesem zasloužily 1. místo.

Žáci 2. stupně předvedli své výkony v pondělí 21.2.2022. Ve třetí kategorii, což jsou žáci šestých a sedmých tříd, se ve velmi vyrovnaném souboji o 3. místo rozdělili  Josef Vybíral ze 6.C a Pavlína Michnová ze 6.B, 2. místo obsadila Berenika Škrabolová ze třídy 6.B a zvítězil Ondřej Groh ze 7.B.

Kategorii čtvrtou tvoří žáci osmých a devátých tříd, na 3. místě se umístila Noemi Perdochová z 9.B, 2. místo patří Agátě Veselé z 8.A a prvenství si odnesla Lucie Piskláková  ze třídy 8.B.

Všichni soutěžící si zaslouží velkou pochvalu, protože předvedli velmi kvalitní výkony, za kterými se skrývá spousta práce, kterou věnovali přípravám svých textů. Budeme všem držet palce, aby se jim dařilo v dalších kolech a soutěžích.

Mgr. Marta Garzinová, Mgr. Jana Vašková