Okresními šampiony ve WocaBee jsou žáci ZŠ Vyhlídka!

Žáci z 4. a 5. ročníků se ve druhé polovině října zapojili do čtvrtého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát. Soutěží se v jednoduché online aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee. Děti se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem. V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček.

Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí.
Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni. 1. místo v okresním kole zaslouženě získali žáci ze třídy 5.A, kterým patří velká pochvala!

Tou nejdůležitější výhrou však je zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité.
Jsme velmi rádi, že i na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům skutečné výsledky!

Mgr. Jana Vaďurová