Vítězství Ondřeje Groha v literární soutěži

I letos město Valašské Meziříčí ve spolupráci s Městskou knihovnou ve Valašském Meziříčí a kulturní komisí vyhlásilo LITERÁRNÍ SOUTĚŽ MIROSLAVA KABELY PRO ROK 2022. Soutěže se mohl zúčastnit každý občan města Valašské Meziříčí a mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko nebo student školy ve Valašském Meziříčí.

Žáci si během měsíce září a října vybírali a zpracovávali texty ze 4 témat. Naše škola vybrala a zaslala celkem 6 prací ve věkové kategorií od 13 do 15 let. Porotu nejvíce zaujala práce Ondřeje Groha z osmého ročníku, který si zvolil téma „Dům, ve kterém budu bydlet, svět, ve kterém budu žít.“ Svým letošním vítězstvím navázal na loňské 3. místo v literární soutěži O poklad strýca Juráša.

Doufáme, že i v budoucnu se budeme s jeho tvorbou setkávat a děkujeme i ostatním žákům, kteří se do této literární soutěže zapojili.

Více o soutěži se dozvíte ZDE.

Mgr. Martina Krutílková