Fotbalový turnaj McDonald’s cup

V pátek 5. 5. 2023 se konalo okresní kolo McDonald’s Cup. Žáci ZŠ Vyhlídka předvedli opět skvělou formu. V konkurenci 8 týmů (ZŠ Kelč, ZŠ Vyhlídka, ZŠ Velké Karlovice, ZŠ Sychrov, ZŠ Dolní Bečva, ZŠ Zubří, ZŠ Valašská Polanka, ZŠ Hošťálková) hráli výborně.

V základní skupině sehráli zápasy s Dolní Bečvou 3:1, s Hošťálkovou 3:1 a s Velkými Karlovicemi 1:1 a postoupili z 1. místa. V semifinálovém kolo podlehli týmu ZŠ Sychrov 3:6. V závěrečném utkání porazili tým ZŠ Hošťálková a zajistili si medailovou pozici turnaje. Obsadili 3. místa, získali tedy bronzové medaile, diplom a pohár.

Naši školu reprezentovali: David Hruška, Michal Neťuka (5.A), Lubomír Baláž, Karel Jiříček, Dominik Adam, Matyáš Karola (5.B), Samuel Adam, Adam Král, Jakub Kanitra, Petr Vašulín (4. A), Matyáš Capil, Antonín Zimek (4. B)

Za reprezentaci naší školy v McDonald’s cupu patří všem hochům velký dík a velká pochvala.

Mgr. Jitka Hermanová