Krajské kolo ve vybíjené

Ve středu 17. 5. se naše smíšené družstvo 5. tříd utkalo v souboji pěti turnajů v krajském kole vybíjené.

Naše sestava: Marek Konvičný, David Hruška, Michal Neťuka, Timotej Hrňa, Dominik Adam, Karel Jiříček, Tomáš Jiříček, Lubomír Baláž, Dominik Stonavský, Nikola Doláková, Tereza Barošová

Konkurence byla opravdu silná další vítězné týmy byly z celého kraje, složené z žáků sportovních škol.

Naši borci hráli především srdcem. To se ukázalo i při fandění, kde dokázali soupeřům ze vzdálenějších měst, kteří neměli diváky udělat povzbuzující atmosféru. Přestože bojovnost, prokázali od prvního zápasu na umístění to nestačilo. V posledním zápase s přátelskou školou Šafaříkova jsme prohráli o 1 bod a ten nás posunul až na 5. místo. Našim reprezentantům patří velké poděkování za účast na turnaji a bojovnost až do poslední minuty.

Do republikového kola, které se koná v Liberci přejeme vítěznému týmu Slovan Kroměříž, ať úspěšně reprezentují náš kraj.

A závěrem samozřejmě patří i poděkování rodičům a příbuzným, kteří nás opět přišli v hojném počtu podpořit.