Žáci ZŠ Vyhlídka zazářili na turnaji v halové kopané

Výkony školního fotbalového týmu v halové kopané nezůstaly nepovšimnuty, když se žáci 8. a 9. tříd Základní školy Vyhlídka úspěšně probojovali až do okresního kola turnaje.

V okrskovém kole, které proběhlo 25. října 2023, předvedli naši mladí sportovci skvělé výkony a suverénně vyhráli, čímž si zajistili postup do následující fáze soutěže. S bohatým nadšením a odhodláním ukázali, že se na ZŠ Vyhlídka rodí budoucí fotbalové hvězdy.

O něco později, dne 10. listopadu 2023, se naši odvážní fotbalisté opět postavili do boje, tentokrát v okresním kole. I přes tvrdou konkurenci dokázali držet krok a obsadili výborné druhé místo. Jejich výkon byl pozoruhodný nejen díky taktickému přístupu, ale také díky kolektivnímu duchu a obrovskému nasazení.

Základní škola Vyhlídka tak nyní nese s hrdostí jméno týmu, který se nedá lehce přehlédnout. Děkujeme všem žákům za jejich úsilí a zapálení do hry. Věříme, že tento úspěch bude jen prvním z mnoha dalších, které naši talentovaní sportovci dosáhnou.

Mgr. Jakub Škulavík