Návštěva Jump Areny v Ostravě

V pátek 19. června navštívili žáci 7.B Jump Arenu v Ostravě. Akce se velmi vydařila, žáci si užili spoustu pohybu, zábavy a naplno, a hlavně ve zdraví se vyřádili na všech atrakcích.

Příjemným zpestřením aktivního výletu byla procházka městem a návštěva výstaviště na Černé louce, které přispěly k pohodové atmosféře celého dne.

Domů se všichni vraceli plní zážitků, dobré nálady a krásných vzpomínek na společně strávený den.

Mgr.Jana Adámková