Poslední školní den se konala již tradiční rozlučka se žáky devátých ročníků na nádvoří školy. Letošní deváťáci si pro nás připravili nezapomenutelný program, který nás pobavil i dojal.
Přejeme všem, se kterými jsme se rozloučili, hodně štěstí na další cestě.








