Uspěli jsme v okresním kole soutěže v učení cizích jazyků!

Začátkem listopadu nás potěšila skvělá zpráva – žáci třídy 5. B získali 3. místo v okresním kole soutěže Jazykový WocaBee šampionát! V úvodním kole celostátního šampionátu dosáhli naši žáci skvělý výsledek – denní průměr až 384 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka. Pro lepší představu – jedna správná odpověď při procvičování slovíček znamená zisk přibližně 2-3 WocaPoints bodů.

3. místo v okresním kole je skvělý výsledek, jelikož celková účast ve čtvrtém ročníku šampionátu dosáhla rekordního počtu 44 387 žáků a studentů z celé České republiky. Spolu s počtem zapojených tříd roste i kvalita šampionátu a k úspěchu bylo třeba vynaložit hodně úsilí.

Přejeme našim žákům, aby jim jejich úsilí ke studiu nejen cizích jazyků co nejdéle vydrželo!

Mgr. Jana Vaďurová