Žákovský parlament ZŠ Vyhlídka na Dětském slyšení

Ve středu 24. 5. 2023 se konalo v SVČ Domeček Dětské slyšení, kterého se zúčastnili žáci základních škol a také zástupci města – místostarostka Yvona Wojaczková, místostarosta Petr Nachtman, ředitel Městské policie Jan Camfrla, za Městské lesy a zeleň Vladimír Jurečka a za Odbor životního prostředí Josef Černoch. Mohli jsme klást jakékoliv dotazy ohledně našeho města, na které zástupci města odpovídali.

Dozvěděli jsme se zajímavé informace týkající se našeho města. Např. o projektu skateparku v areálu Křižanovy pily, nové naučné stezce u penzionu Na kraji lesa, o stavění sportovních areálů u základních škol. Diskuse se vedla také o bezpečnosti ve městě, lidech bez domova, o obchvatu a funkčnosti MHD.

Dětské slyšení se nám líbilo, bylo pro nás podnětné a jsem rádi, že zástupci našeho města nám dávají prostor k vyjádření a pokládají naše názory a podněty za důležité.

Členové žákovského parlamentu 7.,8., a 9. ročníků