Vánoční jarmark

Středa 13. prosince přinesla na ZŠ Vyhlídka vánoční atmosféru v podobě tradičního Vánočního jarmarku, který přilákal nejen žáky, ale i jejich rodiny a přátele. 

Každá třída přispěla svým dílem a prostory školy se tak zaplnily výrobky žáků. Nabídka byla pestrá a originální – od vánočního cukroví až po ručně vyráběná mýdla, ikebany, náramky a háčkované, sádrové nebo dřevěné výrobky.  

Některé třídy se proměnily na čajovnu, kavárnu nebo dokonce palačinkárnu. V jiných si pak každý mohl vytvořit vánoční přání, ozdobit perníček, vyrobit výrobek ve vánoční dílničce, vyfotit se ve fotokoutku anebo si prohlédnout jak vypadají Vánoce ve světě. Celkovou atmosféru pak umocňovala vánoční hudba. 

Vánoční jarmark se stal nezapomenutelným spojením tradičních hodnot, pohody a radosti, přičemž jsme si společně připomněli krásu vánočního období. Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli, a přejeme všem krásné a radostné vánoční svátky.